logo
 

Katoflix

Seksualność a grzech

2011-08-09
pytania i odpowiedź
myślałam, że ja już nie mam z ”tymi sprawami” problemu...
A myślałam, że ja już nie mam z "tymi sprawami" problemu. Ale podobno jeśli ktoś tak myśli, to jest dopiero problem! W telewizji miał być wyświetlony pewien film dokumentalny, nie erotyczny ani pornograficzny, tylko dokumentalny. »
 
2011-08-08
pytanie i odpowiedź
Niestety, pomimo prób nie udaje mi się zaprzestać tego grzechu...
Ostatnio usłyszałem od Kapłana, żebym był albo ciepły, albo zimny, bo pośrodku być nie mogę. To fakt. Jednak boje się, że wrócę do zimnego - ten grzech jest silniejszy... »
 
2011-08-05
pytanie i odpowiedź
Moje sumienie mówi mi co innego...
Moje sumienie mówi mi co innego, a naprawdę udane życie rodzinne mnie w tym utwierdza, jestem świadomy, ze będę musiał się z tego kiedyś przed Bogiem rozliczyć jeśli naprawdę jestem w błędzie. I tu właśnie jest moje pytanie. Co z sakramentem pokuty? »
 
2011-08-04
pytanie i odpowiedź
Czy mam grzech jeżeli najpierw...
Od prawie sześciu lat jestem żonaty. Mamy dwóch synów, 4 letniego i 5 miesięcznego. Od dłuższego czasu nurtują mnie pytania na temat grzechu w małżeństwie. »
 
2011-08-04
pytanie i odpowiedź
Nie byłam u spowiedzi 8 lat...
Nie wiem jeszcze czy wrócę do Boga. Wciąż we mnie dużo sceptycyzmu a mało pewności. Ale jeżeli wrócę i będę chciała przystąpić do spowiedzi to... »
 
2011-08-02
pytanie i odpowiedź
Chodzi o to że będąc z nią chcę być jak najblizej...
Wiem, że należy kierować się sumieniem jeśli chodzi o własne postępowanie, mam dziewczynę, którą bardzo kocham i gdy jestem z nią... »
 
2011-08-01
pytanie i odpowiedź
Najgorsze jest to gdy mam takie myśli w Kościele
Najgorsze jest to gdy mam takie myśli w Kościele. Czuję się przez to bardzo źle i mocno mnie to boli. Ostatnio często modlę się żeby je jakoś zwalczyć ale różnie mi to wychodzi. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
 
 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook